AKADEMIA EMBRACE THERAPY®

Praktyk

Master

Terapeuta

szczegóły w krótce.

Co mówią uczestnicy o Akademii Embrace Therapy®

„Nie czekajcie, nie zwlekajcie, najlepszy czas dla siebie jest właśnie teraz Z Dagmarą to prosta podróż bo jest wspaniała przewodniczką”

~ Dominika

„Wszystko jest trudne zanim stanie się łatwe” – Goethe. By jednak transformować to co trudne w łatwe, potrzebna jest instrukcja JAK. Akademia jest taką instrukcją. Wiedza i świadomość Dagmary to wspaniałe przewodnictwo w tej podróży 

~ Anna Monika 

„Akademia byla moja wisienka na torcie w poszukiwaniach drogi do siebie-Boga”

~ Monika 

„Gratuluję każdej osobie bo podjęta decyzja będzie najpiękniejszym i najbardziej trafionym prezentem EVER!”

~ Dominika M.

„Akademia jest to świadome spojrzenie w nasze lęki. W to co jest nam niewygodne i stawieniu temu czoła. Nikt Cię do tego nie zmusza . To Twój wybór czy chcesz otworzyć się na prawdę o sobie , o twoich przekonaniach.

Wolność, spokój, milosc, akceptację, radość z życia.”

~ Joanna 

„Kursy, sesje z Dagą były najlepszą inwestycją w mój rozwój  dziękuję i polecam” 

~ Paulina B

„Był czas że nie czułam. Był czas że mnie odrzucało. Był czas gdy czułam pustkę. Był czas gdy czułam przesyt i bezsens. Był  czas że nic nie czułam. Był czas że szukałam siebie. Był czas gdy czułam wkórw. Był czas gdy czułam brak wsparcia…

Tak możesz się czuć w drodze.

Akademia to nie jest glaskanie Cię po główce.To nie jest płakanie nad twoim losem. To jest Twoje świadome  stawienie się do odpowiedzialności za życie, i przeszłość. 

Co ja uzyskałam? spokój, zrozumienie, akceptację, miłość, cierpliwość, wdzięczność.”

~ Joanna 

„Idźcie, nawet w ciemno i na czworaka w możliwości 3 edycji Akademii Embrace THERAPY ®️ z otwartym sercem lub z możliwością otwarcia go po swojej drodze”

~ Iwona 

„Dziekuje Dagmara Szymańska za mentororing za wsparcie za czucie.

Za to, ze nie głaskałas po głowie i nie dawalas gotowych rozwiązań dzięki czemu pozwalalas  na samodzielne myślenie,co czasami nie było łatwe ale czy gdyby było podane na tacy czy smakowało by tak samo wybornie jak teraz ?czy było by tak skuteczne ?i tak odkrywcze?

Za to, ze potrafię już podążać własna droga odkryłam ja na nowo i wiem kim na prawdę jestem i do kad zmierzam ,choć tak na prawdę nie mogę być tego pewna ale na co mi ta pewność po prostu płynę a wszechswiat obdaruje mnie tym na co jestem gotowa i co jest dla mnie dobre na dany moment.

Dziekuje Dagmara Szymańska ze mogłam być częścią tej wspaniałej podróży w meandry duszy i umysłu 

Piekna to pozdroz niech trwa 

Kocham Cię”

~ Blanka 

„Z serca dziękuję Dagmara Szymańska za stworzenie ET, za podzielenie się  ze światem tą piękną metodą, której tajniki było dane mi poznać. Za ten roczny proces, który przeniósł mnie na najpiękniejszą drogę w moim życiu – drogę do siebie i prawdy”

~ Ewelina Sz.

„Radości moc. Za tą podróż, w której wędrując Jesteś-My bliżej siebie każdego dnia. W której możemy dzielić się z innymi jak dojść do tych miejsc, obejmując się miłością w wolności 

Dziękuję!”

~ Renata 

„Dziękuję pięknie za Akademię, kursy i całą obfitość jska dały mi te wszystkie narzędzia. Polecam wszystkim od serducha, dla szczęścia, miłości i wolności w tobie”

~ Marzena 

 

„Tutaj nauczyłam się wdzięczności.

Dziękuję”

~ Monika 

3 etapy

nauka & praktyka

EMBRACE THERAPY® to metoda,

w której  TERAPEUTĄ jest sama

MIŁOŚĆ, INTUICJA, BÓG.

To integracja na poziomie Umysłu i Ducha. Uwalnienie jednocześnie od wewnętrznych blokad i destrukcyjnych “korzyści” jakie czerpiemy na poziomie podświadomości. Embrace Therapy® dzięki połączeniu z BOGIEM | Duchem |Nieograniczoną Mądrością, zmienia także natychmistowo perspektywę wyjściowego wewnętrznego konfliktu, który wydawał się być nie do rozwiazania. Zmiana perspektywy na poziomie podświadomym i racjonalnym zachodzi w oparciu o odczucie i tym samym doświadczenie własne, niezbędnej dla Umysłu alternatywy, którą jest Świadomość obecności w Ja JESTEM.

Akademia Embrace Therapy® jest 3 stopniowym procesem dla każdego, kto pragnie nauczyć się tej metody i pracować nią ze sobą lub z inymi. 

Praktyk Embrace Therapy®

to propozycja self-help. To uproszczony schemat do samodzielnej pracy, który nazwałam EMBREJSOWNIK.

Zawiera on 7 z 17-stu kroków pełnej sesji Embrace Therapy®. Jest on podstawowym i bazowym gotowym schematem schematem do pracy z Wewnętrznym Dzieckiem. Praktyk Embrace Therapy® zawiera także BONUSY: 

e-book „Wewnętrzne Dziecko Podświadomości”

LICENCJĘ bezterminową i bezpłatną do korzystania z uproszczonego schematu Embrace Therapy® 

Master Embrace Therapy®

 to propozycja dla KAŻDEGO, kto pragnie stosować tą MAGICZNĄ metodę do kompleksowej pracy włansej oraz do pracy z drugim człowiekiem. To 90 dniowy kompleksowy program.    SZCZEGÓŁY NIEBAWEM.

Terapeuta Embreace Therapy®

to zaawansowany proces propozycja dla Terapeutów innych metod, Coachów, Konsultantów TB, Masterów ET® z minimum roczną praktyką w pracy z drugim człowiekiem. 

SZCZEGÓŁY NIEBAWEM