4 etapowy proces

Akademia

Embrace Therapy®

Practitioner.

Master.

Terapeuta.

Trener.

KURS PRAKTYKA

EMBRACE THERAPY® Marzec 2023

Certyfikcja & Licencja

Akademia Teraputy Embrace Therapy® kończy się certyfikacją i  2 letnią licencją potwierdzającą umiejętności Terapeuty Embrace Therapy® w praktyce.

Co mówią uczestnicy o Akademii

„Nie czekajcie, nie zwlekajcie, najlepszy czas dla siebie jest właśnie teraz Z Dagmarą to prosta podróż bo jest wspaniała przewodniczką”

~ Dominika

„Wszystko jest trudne zanim stanie się łatwe” – Goethe. By jednak transformować to co trudne w łatwe, potrzebna jest instrukcja JAK. Akademia jest taką instrukcją. Wiedza i świadomość Dagmary to wspaniałe przewodnictwo w tej podróży 

~ Anna Monika 

„Akademia byla moja wisienka na torcie w poszukiwaniach drogi do siebie-Boga”

~ Monica 

„Gratuluję każdej osobie bo podjęta decyzja będzie najpiękniejszym i najbardziej trafionym prezentem EVER!”

~ Dominika M.

„Akademia jest to świadome spojrzenie w nasze lęki. W to co jest nam niewygodne i stawieniu temu czoła. Nikt Cię do tego nie zmusza . To Twój wybór czy chcesz otworzyć się na prawdę o sobie , o twoich przekonaniach.

Wolność, spokój, milosc, akceptację, radość z życia.”

~ Joanna 

„Kursy, sesje z Dagą były najlepszą inwestycją w mój rozwój  dziękuję i polecam” 

~ Paulina B

„Był czas że nie czułam. Był czas że mnie odrzucało. Był czas gdy czułam pustkę. Był czas gdy czułam przesyt i bezsens. Był  czas że nic nie czułam. Był czas że szukałam siebie. Był czas gdy czułam wkórw. Był czas gdy czułam brak wsparcia…

Tak możesz się czuć w drodze.

Akademia to nie jest glaskanie Cię po główce.To nie jest płakanie nad twoim losem. To jest Twoje świadome  stawienie się do odpowiedzialności za życie, i przeszłość. 

Co ja uzyskałam? spokój, zrozumienie, akceptację, miłość, cierpliwość, wdzięczność.”

~ Joanna 

„Idźcie, nawet w ciemno i na czworaka w możliwości 3 edycji Akademii Embrace THERAPY ®️ z otwartym sercem lub z możliwością otwarcia go po swojej drodze”

~ Iwona 

„Dziekuje Dagmara Szymańska za mentororing za wsparcie za czucie.

Za to, ze nie głaskałas po głowie i nie dawalas gotowych rozwiązań dzięki czemu pozwalalas  na samodzielne myślenie,co czasami nie było łatwe ale czy gdyby było podane na tacy czy smakowało by tak samo wybornie jak teraz ?czy było by tak skuteczne ?i tak odkrywcze?

Za to, ze potrafię już podążać własna droga odkryłam ja na nowo i wiem kim na prawdę jestem i do kad zmierzam ,choć tak na prawdę nie mogę być tego pewna ale na co mi ta pewność po prostu płynę a wszechswiat obdaruje mnie tym na co jestem gotowa i co jest dla mnie dobre na dany moment.

Dziekuje Dagmara Szymańska ze mogłam być częścią tej wspaniałej podróży w meandry duszy i umysłu 

Piekna to pozdroz niech trwa 

Kocham Cię”

~ Blanka 

„Z serca dziękuję Dagmara Szymańska za stworzenie ET, za podzielenie się  ze światem tą piękną metodą, której tajniki było dane mi poznać. Za ten roczny proces, który przeniósł mnie na najpiękniejszą drogę w moim życiu – drogę do siebie i prawdy”

~ Ewelina Sz.

„Radości moc. Za tą podróż, w której wędrując Jesteś-My bliżej siebie każdego dnia. W której możemy dzielić się z innymi jak dojść do tych miejsc, obejmując się miłością w wolności 

Dziękuję!”

~ Renata 

„Dziękuję pięknie za Akademię, kursy i całą obfitość jska dały mi te wszystkie narzędzia. Polecam wszystkim od serducha, dla szczęścia, miłości i wolności w tobie”

~ Marzena 

 

„Tutaj nauczylam sie wdziecznosci.

Dziekuje”

~ Monica 

 4 etapy

nauka & praktyka

EMBRACE THERAPY® to metoda,

w której  TERAPEUTĄ jest sam BÓG.

To integracja na poziomie Umysłu i Ducha. Uwalnienie jednocześnie od wewnętrznych blokad i destrukcyjnych “korzyści” jakie czerpiemy na poziomie podświadomości. Embrace Therapy® dzięki połączeniu z BOGIEM | Duchem |Nieograniczoną Mądrością, zmienia także natychmistowo perspektywę wyjściowego wewnętrznego konfliktu, który wydawał się być nie do rozwiazania. Zmiana perspektywy na poziomie podświadomym i racjonalnym zachodzi w oparciu o odczucie i tym samym doświadczenie własne, niezbędnej dla Umysłu alternatywy, którą jest Świadomość obecności w Ja JESTEM.

Akademia Embrace Therapy® jest 4 stopniowym etapem dla każdego, kto pragnie nauczyć się tej metody i pracować nią ze sobą lub z inymi. 

Praktyk Embrace Therapy® to propozycha self-help, czyli 4 tygodniowy Kurs (Program) dla KAŻDEGO, kto chce nauczyć się metody i stosować ją dla siebie na użytek własny. Do przypominania sobie KIM JEST. Do pracy z Wewnętrznym Dzieckiem z poziomu Boskiego Rodzica. Na koniec Kursu otrzymujesz Certyfikat Praktyka Embrace Therapy®.

Master Embrace Therapy® to propozycja dla KAŻDEGO, kto pragnie stosować tą boską metodę do pracy z drugim człowiekiem. Nauka metody to 6 miesięczny proces i praktyka zakończona Certyfikacją oraz Licencją*.  Nazwisko i dane kontaktowe Mastera Embrace Therapy® będą umieszczone na stronie wśród wszystkich Licencjonowanych  Masterów. 

Terapeuta Embreace Therapy® to propozycja dla KAŻDEGO, kto jest GOTOWY aby z pokorą wejść proces indywidualnych sesji, podczas których mogą zostać wskazane niewygodne do pracy ze sobą obszary. Proces indywidualny trwa 4 miesiące. Licencja terapeuty jest bezterminowa i płatna jednorazowo. Nazwisko i dane kontaktowe Terapeuty Embrace Therapy® będą umieszczone na stronie wśród wszystkich Licencjonowanych Terapeutów. Teraputa Embrace Therapy® dodatkowo może prowadzić warsztaty grupowe oraz indywidualne w grupie.

Trener Embrace Therapy® to propozycja dla KAŻDEGO, kto pragnie prowadzić kursy i uczyć innych metody. Trener Embrace Therapy® otrzymuje uprawnienia do prowadzenia gotowego już Kursu Embrace Therapy® i tym samym do kompetencje do przygotowywania przyszłych Praktyków Embrace Therapy®. Trener Embrace Therapy® może być także zaproszony do współpracy jako Supervisor w sesjach indywidualnych z przyszłymi Teraputami Embrace Therapy®.