Terapeutka Embrace Therapy®

Ewelina Szałańska

Witaj Cudzie!

Mam głęboką wiarę i zaufanie, że nic w naszym życiu nie wydarza się bez przyczyny. Dlatego już teraz jestem wdzięczna za Twoją obecność tutaj i chęć dowiedzenia się kim
jestem.

Nazywam się Ewelina i jestem Kobietą, która kilka lat temu zdecydowała się wziąć odpowiedzialność za swoje życie.
Moją podróż, do miejsca w którym jestem rozpoczęłam z krainy cierpienia, lęku i niepewności. Grałam w niej rolę ofiary, która zrzucała winę za wszystkie swoje niepowodzenia na innych, w tym głównie na dysfunkcyjny dom rodzinny. Przez to nie potrafiłam cieszyć się z tego co mam, cały czas żyłam w poczuciu braku, a mojej codzienności towarzyszyły złość, frustracja i poczucie bezsilności. Moje życie po prostu mi się przydarzało, a ja bezwiednie się mu poddawałam.

Nie wiem jak Ty, ale ja uważam, że jako ludzie zaczynamy się rozwijać najczęściej pod wpływem skrajnie niekorzystnych dla nas okoliczności.

Tak też było w moim przypadku, gwałtowny wstrząs, który dosłownie wyrwał mnie z systemu.
“Zawsze chciałam podróżować. Nie sądziłam jednak, że najbardziej cenną okaże się podróż bez pozornego ruszania się z miejsca- podróż do wnętrza siebie.”

 Dzięki niej poznałam zakryte dotąd krainy, których odkrycie wniosło nową jakość do mojego życia. Radość, miłość, bezpieczeństwo, akceptacja, zaufanie – stały się nowymi filarami mojej codzienności. Ta podróż spowodowała, że nauczyłam się mówić o emocjach, o tym co czuję. Zaczęłam stawiać na szczerość w moim związku, doceniać moich bliskich. A przede wszystkim, zaczęłam kochać siebie- zarówno tę jasną jak i ciemną stronę.

Terapia Embrace Therapy®

Proces ten trwał kilka lat, czytałam książki rozwojowe, medytowałam, jednak cały czas nie mogłam doświadczyć trwałej zmiany. Dopiero praca z podświadomością, przekonaniami, schematami z dzieciństwa- czyli proces Embrace Therapy pozwolił na uleczenie moich dziecięcych ran i rozpoczęcie życia, w którym moje Wewnętrzne Dziecko mnie wspiera, a nie sabotuje.

Dlatego też czując moc tej metody na swojej skórze, postanowiłam nieść ją kolejnym osobom, które są gotowe opuścić krainę cierpienia i udać się w podróż do krainy szczęścia, miłości, zdrowia i obfitości.

Podczas tej wyprawy będę Twoją bezwarunkową przewodniczką, która jak kompas wskaże Ci kierunek drogi. Jednak to od Twojej otwartości i gotowości będzie zależało jak daleko dojdziemy.

To co, ruszamy razem w podróż Twojego życia?

Jak zapisać się na TERAPIĘ EMBRACE Therapy®

Krok 1

Umów termin spotkania

Jeżeli jesteś gotowy na sesję EMBRACE® to zapraszam do kontaktu, aby ustalić termin spotkania. 

Umów się na Masengerze

Zadzwoń

606641055

Krok 2

Zapłać za sesję

Po rozmowie podam Ci link na której możesz zakupić sesję Embrace®.

  • Możesz zakupić pojedynczą sesję,
  • lub zakupić pakiet sesji czyli wielokrotność 7 sesji. Przy zakupie 7 sesji – jedna sesja gratis czyli dostaniesz 8 sesji.

Po zakupieniu sesji prześlij na mój e-mail  szalanska.ewelina@gmail.com potwierdzenie zapłaty.

Krok 3

Przyjdź na sesję

W zależności od tego, jak się umówiłeś na sesje:

  • dostaniesz link do sesji na ZOOMIE,
  • zaproszenie do pokoju na messengera lub na skype,
  • lub adres gabinetu, jeżeli jest to spotkanie osobiste.

Teraz wystarczy pojawić się na spotkaniu i zrobić krok ku zmianie.

Podstawowy proces

Terapia Embrace Therapy®

Umów się na sesję

Jeśli jesteś gotowy na zmianę i czujesz, że jestem odpowiednią osobą,
aby towarzyszyć Ci w Twoim procesie rozwojowym,
zapraszam Cię, umów się na rozmowę.
Umów się ze mną na spotkanie.