Terapeutka Embrace

Iwona Domeracka

Moje motto:

Życie zawsze jest po Twojej stronie, choć nie zawsze po twojej Myśli

Nazywam się Iwona Domeracka

Kim jestem ? Jestem Tobą a Ty jesteś Mną
Jestem trenerem, pedagogiem, doradcą duchowym, ale przede wszystkim nauczycielem Życia.
Kocham podróże i taniec. Szczególnie uwielbiam tę najważniejszą dla mnie podróż do wnętrza swojej podświadomości, gdzie Umysł spotyka się z Boską Świadomością, tańcząc moje ukochane tango.

Odkąd pamiętam interesowało mnie wszystko co kryje się pod słowem Człowiek, dlatego też całe moje życie to praca z ludźmi, tymi małymi i tymi większymi. Lubię słuchać co do mnie mówią i słyszeć to co pomiędzy słowami. moją największą pasją w ostatnim czasie, jest "grzebanie" w czeluściach Podświadomego Umysłu.

Chcąc pomagać ludziom zrobiłam również Studium Pomocy Psychologicznej, dające mi dodatkowe uprawnienia do takiej pracy z drugą osobą.

 

O mnie

Urodziłam się w zwyczajnej, niezwyczajnej rodzinie. Miałam rodziców i rodzeństwo. Było jednak małe, a może duże ale – moja rodzina naznaczona była alkoholizmem. Ja, mała Iwonka czułam, że muszę uratować moich rodziców, bo bez nich nie przeżyję na tym świecie. Robiłam zatem wszystko aby to przetrwanie sobie zapewnić.

Zaczęłam nieświadomie odgrywać rolę ratowniczki mojego taty. Dla mamy chciałam być bohaterką, byłam grzeczna, dobrze się uczyłam, nie
chorowałam. Wszystko po to by być widoczną dla tych najważniejszych dla mnie istot na świecie, aby zasłużyć na ich miłość. Odgrywane w dzieciństwie role, zapisane w podświadomym umyśle, przeniosły się płynnie w dorosłe życie i zaczęły odtwarzać się w codzienności – w domu, w pracy, w relacjach.

Nie rozumiałam skąd to się bierze, dlaczego odtwarzam model wychowania moich rodziców, którego tak bardzo chciałam uniknąć, dlaczego we mnie tyle goryczy, dlaczego nic mnie nie cieszy, dlaczego nie mogę ruszyć do przodu, dlaczego życie jest takie skomplikowane…

Dlaczego, dlaczego, dlaczego???

Te pytania skłoniły mnie do poszukiwań i doprowadziły poprzez liczne kursy i szkolenia, do tego miejsca, do Embrace Therapy. Metody dzięki której zaczęłam doświadczać obfitości i wręczcie poczułam co to radość i smak Życia.

Dziś jestem szczęśliwa, dzięki Embrace zmieniłam perspektywę przykrych i trudnych zdarzeń w moim życiu. Obdarowałam miłością bezwarunkową tą kruchą istotkę, która na to zawsze zasługiwała i zasługuje – małą Iwonkę we mnie.

Ona tyle na to czekała.

Dziś wiem , że nigdy nie jest za późno na otwarcie serca dla swojego Wewnętrznego Dziecka, dla tej zagubionej istoty w nas. Nie jest za późno dla mnie i nie jest za późno dla Ciebie. Jeśli chcesz tę piękną podróż przebyć ze mną – zapraszam. Rozpuścimy to co należy rozpuścić i ukochamy to co nieukochane.

Czekam na Ciebie.
Z wdzięcznością i miłością.

Iwona

Jak zapisać się na TERAPIĘ EMBRACE®

Krok 1

Umów termin spotkania

Jeżeli jesteś gotowy na sesję EMBRACE® to zapraszam do kontaktu, aby ustalić termin spotkania. 

Napisz do mnie

idomeracka@gmail.com

Umów się na Messenger

w

Zadzwoń do mnie

+48 607 370 018

Krok 2

Zapłać za sesję

Poniżej znajduje się link do strony, na której możesz zakupić sesję Embrace®.

  • Możesz zakupić pojedynczą sesję,
  • lub zakupić pakiet sesji czyli wielokrotność 7 sesji. Przy zakupie 7 sesji – jedna sesja gratis czyli dostaniesz 8 sesji.

Po zakupieniu sesji prześlij na mój e-mail  idomeracka@gmail.com potwierdzenie zapłaty.

Krok 3

Przyjdź na sesję

W zależności od tego, jak się umówiłeś na sesje:

  • dostaniesz link do sesji na ZOOMIE,
  • zaproszenie do pokoju na messengera lub na skype,
  • lub adres gabinetu, jeżeli jest to spotkanie osobiste.

Teraz wystarczy pojawić się na spotkaniu i zrobić krok ku zmianie.

Podstawowy proces

Terapia Embrace®

Umów się na sesję Embrace ®

Jeśli jesteś gotowy na zmianę i czujesz, że jestem odpowiednią osobą,
aby towarzyszyć Ci w Twoim procesie rozwojowym,
zapraszam Cię, umów się na rozmowę.
Umów się ze mną na spotkanie.