Terapeutka Embrace Therapy®

Marzena Androchowicz

Zanim zabiorę Cię w podróż, pozwól że nakreślę parę słów o sobie…

Nazywam się Marzena Androchowicz i jestem certyfikowanym terapeutą Embrace Therapy® nie przypadkowo, bo wiem z cała pewnością, że przypadki nie istnieją, tak jak nie jest przypadkiem to, że właśnie jesteś na tej stronie i zastanawiasz się czy to właśnie moja skromna osobą będzie twoim przewodnikiem w tej niezwykłej podróży do SIEBIE.

Jestem Terapeutą Embrace Therapy® ponieważ zrozumiałam, jak ważne jest świadome wspomaganie ludzi, którzy z rożnych powodów zagubili się w drodze zwanej ŻYCIEM. Sama sporo przeszłam i parę lat zajęło mi odkrycie jak pięknie może być kiedy prawdziwie pokochasz Siebie.

Dzisiaj dzielę się tym z Tobą bo zrozumiałam ,że daje mi niesamowitą radość pracować, pomagać i wspierać Cię w dążeniu do bycia szczęśliwym TU i TERAZ, bycia w pełnej akceptacji z samym sobą. Celem wyjaśnienia jak się tu dostałam, chcę Ci przedstawić parę faktów z życia…

O mnie

Studiowałam filozofię, dziennikarstwo, ukończyłam inne kursy związane z rozwojem osobistym, psychologią oraz zarządzaniem i marketingiem. Ponad 12 lat pracowałam w branży medycznej i z perspektywy czasu, widzę, że wykonywałam tę pracę tylko dla pieniędzy. Nie wkładałam w to ani swojego talentu ani pełnego zaangażowania, więc skupiłam swoją energie na szukaniu czegoś w co będę chciała zainwestować całą swoją pasję i prawdziwe zainteresowanie.

Jak wspomniałam zawsze byłam ciekawa świata i ludzi, lubiłam czytać książki, pisać, prowadzić głębokie rozmowy, uprawiać sport. Lubię psychologię i pracę indywidualną, rozwój osobisty aż w końcu moja pasja otarła się o duchowość… lecz znalezienie zajęcia, które łączyłoby moje pasje zajęło mi trochę czasu. I takich sytuacjach WSZECHŚWIAT zawsze nam w tym pomaga, zrzucając nam problem…

Kiedy pięć lat temu, totalnie runął mój dotychczasowy świat i zostałam sama z 10-latkiem, kiedy musiałam radykalnie zmienić swoje życie, odejść od toksycznego partnera myśląc, że już gorzej być nie może – paradoksalnie obudziłam się! Zobaczyłam w jakiej ILUZJI, w jakim sztucznym programie żyłam. Stanęłam pod moją „Ścianą” i od nowa zaczęłam swoją opowieść. Szukając pomocy i porady w kwestii kryzysu, mocno zaangażowałam się w teoretyczną i praktyczną stronę rozwoju i tak natknęłam się na idealne połączenie głębokich rozmów, książek, skutecznego działania, psychologii i zrozumienia – te wszystkie rzeczy rozpoczęły moja przygodę z szeroko pojętym rozwojem osobistym i duchowym.

A jak wiecie kto pooszukuje i uparcie staje za sobą w końcu znajduje swojego GRALA!

Dagmara Szymańska i jej piękna autorska metoda EMBRACE THERAPY® to była kropka nad „i” w odnalezieniu Siebie w Sobie, znalazłam ostatni puzel mojej układanki i stałam się KOMPLETNA. Zrozumiałam,że wszytko – co kreujemy na zewnątrz zaczyna się w Nas… Bez zaglądnięcia do środka i wyczyszczenia dokładnie i do końca swoich ran z dzieciństwa, nie ma możliwości żebyś zrozumiał/a, wybaczył/a, zaakceptował/a i pokochał/a Siebie taką jaki/a JESTEŚ. Bez rozpoznania z czego nawigujemy, jesteśmy wciąż na autopilocie i niczym chomik w kołowrotku popełniamy te same błędy…
Dzisiaj mam odpowiednie narzędzia i pogłębiam swoją wiedzę, bo Jak wiesz, ktoś kto wkroczył na tą ścieżkę już nigdy z niej nie zbacza.

Sama od kilku lat odkrywam i testuję różne koncepcje. Każdego dnia odkrywam Siebie na nowo, kocham swoją pracę, jak wygląda moje życie a moja pasja ciągle rośnie. Tak powstanie wkrótce mój blog, oraz Fanpage, bo chcę dzielić się z Tobą moimi najlepszymi odkryciami, które pomogą w samodzielnym rozwoju i pozwolą na znalezienie kierunku jakiego szukasz albo pracę nad tym, co już teraz jest dla ciebie ważne.

Moim marzeniem jest obudzić świadomość Twojej ISTOTY, żebyś sam mógł sięgnąć po-MOC która jest i zawsze była w TOBIE. Chcę pokazać jak dojść do optymalnego zadowolenia i pokochania siebie BEZWARUNKOWO, Choć paradoksalnie Warunek jest jeden – MUSISZ tego CHCIEĆ!

Terapia Embrace Therapy®

Moja zmiana trwała 5 lat – czuję, że moje życie należy tylko do mnie, że ograniczenia są tylko w głowie a niemożliwe nie istnieje! Zobacz ile zajmie to Tobie przyjacielu, być może znacznie krócej?

Jeżeli jesteś zainteresowany/a, i czujesz gotowość przyjrzeć się swoim programom, odkryć to co jeszcze pod powierzchnią to zapraszam Cię serdecznie do odbycia tej pięknej podróży w głąb Siebie.
Zaufaj sobie, zaufaj swojemu sercu.
Twój duchowy przewodnik

Jak zapisać się na TERAPIĘ Embrace Therapy®

Krok 1

Umów termin spotkania

Jeżeli jesteś gotowy na sesję EMBRACE® to zapraszam do kontaktu, aby ustalić termin spotkania. 

Napisz do mnie

w

Zadzwoń

+48 729 879 191

Krok 2

Zapłać za sesję

Poniżej znajduje się link do strony, na której możesz zakupić sesję Embrace®.

  • Możesz zakupić pojedynczą sesję,
  • lub zakupić pakiet sesji czyli wielokrotność 7 sesji. Przy zakupie 7 sesji – jedna sesję gratis czyli dostaniesz 8 sesji.

Po zakupieniu sesji prześlij na mój e-mail  amarzenw@gmail.com potwierdzenie zapłaty.

Krok 3

Przyjdź na sesję

W zależności od tego, jak się umówiłeś na sesje:

  • dostaniesz link do sesji na ZOOMIE,
  • zaproszenie do pokoju na messengera lub na skype,
  • lub adres gabinetu, jeżeli jest to spotkanie osobiste.

Teraz wystarczy pojawić się na spotkaniu i zrobić krok ku zmianie.

Terapia Embrace Therapy®

Umów się na sesję

Jeśli jesteś gotowy na zmianę i czujesz, że jestem odpowiednią osobą,
aby towarzyszyć Ci w Twoim procesie rozwojowym,
zapraszam Cię, umów się na rozmowę.
Umów się ze mną na spotkanie.