Terapeutka Embrace

Paulina Brzezińska

Nazywam się Paulina Brzezińska

Jestem miłośniczką holistycznego podejścia do człowieka. W pewnym momencie swojego życia odkryłam, że nasze zdrowie fizyczne jest bardzo powiązane z formą psychiczną. Nasze myśli i emocje w dużym stopniu wpływają na nasz ogólny dobrostan, dlatego warto z nimi pracować, warto je rozpoznawać.

Ponadto interesują mnie różne metody pracy z naszym ciałem – taniec jest moją ulubioną formą wyrażania ekspresji. Przez kontakt z naturą oraz medytacje utrzymuje równowagę wewnętrzną. Lubię poznawać alternatywne, niekonwencjonalne metody pracy z człowiekiem.

Praca z wewnętrznym dzieckiem jest szczególnie interesująca. Embrace Therapy okazała się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Ma ogromny potencjał i poprzez poszerzanie świadomości cudownie rozpuszcza emocje. Wierzę, że każdy człowiek ma nieograniczone możliwości rozwoju. Fascynuje mnie to, jak praca z umysłem – zmienia nasze życie, nasze postrzeganie, nasz stosunek do siebie, do swoich możliwości. Ja dzięki pracy z Wewnętrznym Dzieckiem zrozumiałam jak ważne jest STAWANIE ZA SOBĄ oraz umiejętne STAWIANIE GRANIC.

Terapia Embrace ®

Jeśli jesteś gotowa/y na zmianę – zapraszam do kontaktu

Podstawowy proces

Terapia Embrace

Umów się na sesję Embrace ®

Jeśli jesteś gotowy na zmianę i czujesz, że jestem odpowiednią osobą,
aby towarzyszyć Ci w Twoim procesie rozwojowym,
zapraszam Cię, umów się na rozmowę.
Umów się ze mną na spotkanie.